czwartek, 16 lipca 2015

Marine decorations for a boy

W końcu nadszedł czas na udekorowanie części pokoju dla mojego synka. Wybór padł na styl marynistyczny. Jest on co prawda ostatnio bardzo popularny, ale w moim odczuciu bardzo uroczy i odpowiedni dla chłopców w różnym wieku. 
Szukając tkanin do uszycia girlandy, znalazłam w Gdyni istny raj dla krawcowych :)!!! Hurtownię Textilmar, która prowadzi również sprzedaż internetową. Wybór był tak duży, że podjęcie decyzji odnośnie tkanin do girlandy sprawił mi nie lada problem. Dla zainteresowanych podaję link KLIKDodatkowo pomalowałam koło sternicze na biało i zrobiłam obrazki z typowo morskimi wzorami. Wykorzystałam do tego celu drewno balsa o grubości 4 mm (dostępne na allegro) z którego robiłam w zeszłym roku mebelki dla lalek (a których tutaj jeszcze nie pokazywałam).

Kiedy doba wydłuży się do 28h mam nadzieję uszyć jeszcze z pozostałych tkanin pościel, wieloryba i rybki oraz wykonać lustro bulaj :D

A czy Wam dodatki marynistyczne też się podobają? 

Na koniec witam wszystkich nowych czytelników - mam nadzieję, że zostaniecie ze mną na dłużej i znajdziecie dla siebie coś inspirującego :)

Pozdrawiam

Marysia

6 komentarzy: