czwartek, 21 kwietnia 2016

Stokrotki / "Tendre marguerite"

Mniej więcej na dwa miesiące przed porodem dopada mnie zazwyczaj syndrom "wicia gniazda". Nieodparta chęć przeprowadzenia generalnego remontu i przemeblowania całego mieszkania nie pozwala spać :) Ale cóż mogę zrobić z wielkim brzuchem? Na pewno nie remont... :) Przestawianie mebli też nie wchodzi w rachubę. Remontowe zapędy postanowiłam więc zamienić na lekkie prace w ogródku i haftowanie.

Veronique Enginger "Tendre Marguerite" Creation Point de Croix No 7
Fabric: Aida 14ct
Floss DMCPrzygotowałam miejsce na piaskownicę, wyszlifowałam deski, posadziłam ok 30 sadzonek bratków i 6 iglaczków. Niestety wiatr popsuł moje plany dalszych prac w ogródku więc schowałam się w domku z kanwą. I takie są pierwsze efekty wiosennych wieczorów z igłą...


Planów mam baaardzo wiele, rozpoczętych projektów też - a czas niestety się kończy :)Veronique Enginger "Tendre Marguerite"

Komplet stokrotek zawiśnie w kuchni. Następne w kolejce czekają motyle do korytarza, kuchenka ze tarej szafki i bejcowanie piaskownicy. Mam nadzieję, że zdążę ze wszystkim.

 Trzymajcie kciuki :)

Marysia


8 komentarzy:

 1. Wow piękne! to którego dziecka się spodziewasz? masz cudowny talent

  OdpowiedzUsuń
 2. Dziękuję :) to czwarty bombel - a raczej "panna bobelkowa" :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ale wspaniale :) serdeczne gratulacje!!! Czy jest szansa żeby zamówić taki haft babeczki na paterze z 2013 roku? jest bajeczny :)!!!

  OdpowiedzUsuń
 4. Dziękuję :) Niestety, raczej nie wykonuję haftów na zamówienie, gdyż są one piekielnie czasochłonne. Zachęcam natomiast do samodzielnego spróbowania sił w hafcie - chętnie udzielę wskazówek i udostępnię wzór :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Rozumiem :) dziękuję za odpowiedź :) pozostanie mi tylko podziwiać Twoje dalsze haftowane cuda! życzę dużo zdrowia i zapraszam do mnie na http://www.montissima.com :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Urocze maleństwa ślicznie oprawione :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Urocze maleństwa ślicznie oprawione :)

  OdpowiedzUsuń