środa, 30 października 2013

Mini poduszka / Miniature pillow

Kochani, po małej przerwie spowodowanej niezwykle ważnym wydarzeniem (ślub szwagra:) już wracam do regularnego blogowania i na start miniaturowy duet: 2 poduszeczki w skali 1:12. Prawdę mówiąc to taką podusię z kotkiem chciałabym mieć również na swojej kanapie :-) 

Hello! After small break caused by very important event (brother-in-law wedding) I'm back nad I start with miniatures: 2 pillow in 1:12 scale. This one with small cat I would like to have also on my couch.

I co myślicie? Czy ktoś z was też uwielbia miniaturowe domki? Mam nadzieję, że w niedługim czasie uda mi się przygotować post dotyczący kolekcjonerskich domków dla lalek bo w tym temacie kryje się wiele pięknych i urzekających przedmiotów - przy których moje poduszeczki to tylko malutkie preludium.

And what do you think? Is there any one who also like miniature doll houses? I hope one day (in short time period) I'll preapre a post on collectors miniatures. The world of miniatures is really passionating and it has a lot of wonderful things to discover!


Queen M

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz